BEST BITCH & BIS - Sh Ch Amberwave Freckles JW
BEST DOG & RBIS - Sh Ch Gwendariff Rockin Robin JW
RESERVE BEST DOG - Harvancourt Harlem at Jacingail
RESERVE BEST BITCH - Bardonhill Singing Skies over Anlory JW
BEST PUPPY DOG & BPIS - Thendara Pot Noodle
BEST PUPPY BITCH - Thendara Lenamore
BEST VETERAN DOG & BVIS - Kespas Infrared JW
BEST VETERAN BITCH - Ir Sh Ch Harreds Jessica by Amberlight


CLASS 1VETERAN DOG (6,3 )
1st Kespas Infrared JW - Stockton
2nd Cakeys Persuader from Amberlight - Lucas
3rd Cordarragh Huggie Bear - Farndell
   
CLASS 2VETERAN BITCH ( 4,1 )
1st Ir Sh Ch Harreds Jessica by Amberlight – Brady
2nd Highclare Mary Poppins at Teleri - Catling
3rd McDonaLynwood Strands of Silk at Sandstream JW ShCm – Watertongh's Ronzalda Figaro
   
CLASS 3MINOR PUPPY DOG ( 5,1 )
1st Rappatty Lady Marisque – Luto
2nd Gwendariff Dr Pepper – Stockton
 3rd Kerryfair Gets Lucky over Amberlight – Lucas
Res Ixia Josiah at Merryborne NAF – O’Callaghan
   
CLASS 4MINOR PUPPY BITCH (4,0 )
1st Rappatty Lady Marisque – Luto
2nd Millcroft Crystal Moon makes Tatsbro – Henson
3rd Gilliegrae Cuanna Ariadne – Hart
Res Victoriaview Velvet – Gwilliam & Bozier
   
CLASS 5PUPPY DOG (7,2 )
1st  Thendara Pot Noodle – Milligan-Bott & Bott
2nd  Grayrigge Benedict – Pollard & Cook
3rd  Rappatty Excalibur – Luto
Res  Jonola Spirit of Adventure – Ebb
VHC  Autumnglow Viva - Ross
   
CLASS 6PUPPY BITCH (6,1)
1st  Thendara Lenamore – Gardner, Milligan-Bott & Bott
2nd  Grayrigge Beatrice - Pollard & Cook
3rd  Rappatty Lady Marisque – Luto
Res  Autumnglow Virgo - Ross
VHC  Tagamagos Piper - Savage
   
CLASS 7JUNIOR DOG ( 6,0 )
1st  Heathclare Moet Magic – Prangle
2nd  Riverman My Will – Wilder
3rd  Cordarragh Rembrandt – Farndell
Res  Kedalita Apollo – Cox
VHC  Kirkavagh The Wizard - Cardwell
   
CLASS 8JUNIOR BITCH (16,3 )
1st  Riverman Royal Rosa at Vanders - Howatson
2nd  Tatterslee Athena – Reed
3rd  Romarne Savannah JW – Muir
Res  Amberwave Puzzle – Powis
VHC  Heathclare A Kind Of Magic – Prangle & Bennett
   
CLASS 9YEARLING DOG (6,1 )
1st Balintyne Foreign Intrigue at Delsanto JW - Sheldon
2nd Mayfred Mr Moondance JW - Gardner
3rd Heathclare Moet Magic – Prangle
Res Kedalita Apollo – Cox
VHC Kirkavagh The Wizard - Cardwell
   
CLASS 10YEARLING BITCH (9,1 )
1st Riverman Royal Rosa at Vanders - Howatson
2nd Shandwick Star Shine at Teleri – Catling
3rd Covarney Annabelle with Hopstone – Mann & Condron
Res Grayrigge Rosalind JW - Pollard
VHC Heathclare A Kind Of Magic – Prangle & Bennett
   
CLASS 11NOVICE DOG (8,3 )
1st Thendara Pot Noodle – Milligan-Bott & Bott
2nd Millcroft Poachers Moon of Victoriaview - Gwilliam & Bozier
3rd Heathclare Moet Magic – Prangle
Res Riverman My Will – Wilder
VHC Rappatty Jack The Lad - Luto
   
CLASS 12NOVICE BITCH (17,7 )
1st Riverman Royal Rosa at Vanders - Howatson
2nd Tatterslee Athena – Reed
3rd Heathclare A Kind Of Magic – Prangle & Bennett
Res Rappatty Red Velvet – Hart
VHC Victoriaview Velvet – Gwilliam & Bozier
   
CLASS 13GRADUATE DOG (2,0 )
1st Harvancourt Harlem at Jacingail - Pullen
2nd Millcroft Poachers Moon of Victoriaview - Gwilliam & Bozier
3rd Deaconara Danse De Bleu Avec Dotcomsetter – Lewis
Res Brinara Back in the Running – Axon
VHC Brabrook Master Craftsman with Shushana - Cohen
   
CLASS 14GRADUATE BITCH (7,0)
1st Reddins Frolic Among Amberlight – Brady
2nd Gwendariff Whata Showgirl – Hyslop & Stewart-Ritchie
3rd Anlory Astra - Clemence
Res Lanstara Lollipop - Blackshaw
VHC Salwarp Socialite at Chugerra - McDonald
   
CLASS 15POST GRADUATE DOG (3,0)
1st Reddins Lester at Ornella – Bettis
2nd  Reddins Falcon – Wood
3rd  Autumnglow Onyx - Ross
   
CLASS 16POST GRADUATE BITCH (8,5)
1st  Lynwood Kissed by an Angel at Sandstream JW – Waterton
2nd  Millcroft Moon Gypsy for Tatsbro - Henson
3rd  Cordarragh Jive Bunny - Farndell
   
CLASS 17LIMIT DOG (5,3)
1st  Anlory Bonarda JW – Naylor & Morrison
2nd  Landscot Going for Gold - Millan
   
CLASS 18LIMIT BITCH(5,1)
1st  Bardonhill Singing Skies over Anlory JW - Naylor & Morrison
2nd  Romarne Delilah JW – Muir
3rd  Anlory Corvina – Clemence
Res  Autumnglow Flame - Ross
   
CLASS 19OPEN DOG (3,1)
1st  Sh Ch Gwendariff Rockin Robin JW - Edwards
2nd  Caispern Vilette with Shushana – Cohen
   
CLASS 20OPEN BITCH (3,1)
1st Sh Ch Amberwave Freckles JW - Powis
2nd Bardonhill Almiost Heaven at Merryborne – O’Callaghan